Nazywam się Barbara Nowacka i jestem prawnikiem imigracyjnym. Sprawami dotyczącymi cudzoziemców zajmuję się nieprzerwanie od 2008 roku. W mojej pracy podstawą jest zaufanie, dlatego cenię sobie szczery i bezpośredni kontakt z Klientem. Największą satysfakcję czuję, gdy jest on doinformowany i spokojny o bieg sprawy.

Prowadzę postępowania w sprawach legalizacji pobytu i zatrudniania cudzoziemców przed Wojewodą Pomorskim, organem właściwym do załatwiania spraw dla cudzoziemców mieszkających na terenie województwa pomorskiego.

Wiedzę prawniczą zdobyłam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Europa Universität Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. Pozwala mi ona z łatwością poruszać się w gąszczu polskich przepisów. Polskie urzędy poznałam od środka- podczas pracy w Oddziale do Spraw Cudzoziemców Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego zdobyłam specjalistyczną wiedzę w zakresie prawa o cudzoziemcach oraz procedury administracyjnej. Od najmłodszych lat były moją pasją były języki. Dzięki temu dziś mogę rozmawiać z klientami po polsku, angielsku, niemiecku, hiszpańsku.

Połączyłam swoje bogate doświadczenie, wiedzę i pasję do pracy z ludźmi. Tak powstało Legal Stay – Biuro Obsługi Cudzoziemców, w którym pomagam obcokrajowcom w legalizacji pobytu i pracy w Polsce.

Categories: Uncategorized

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *